دانلود فیلم نهنگ عنبر ۲ رایگان با لینک مستقیم

0
627
نهنگ عنبر 2

فیلم نهنگ عنبر ۲ از ساخته های سامان مقدم در ادامه فیلم نهنگ عنبر ۱ ساخته شده است که بازیگران اصلی این فیلم رضا عطاران، مهناز افشار و ویشکا آسایش می باشند.

ماجرا با عروسی ارژنگ و رویا آغاز می گردد. این زوج در راه سفر به شمال و با شنیدن اهنگ های نوارهای تحت عنوان سلکشن رویا به مرور خاطرات خود در گذشته می پردازند و بیشتر داستان فلش بک به گذشته است.

یست بازیگران نهنگ عنبر ۲
رضا عطاران ، مهناز افشار ، ویشکا آسایش ، حسام نواب صفوی ، رضا ناجی ، امیرحسین آرمان ، سیروس گرجستانی ، علی قربان زاده ، شهلا ریاحی ، کتایون امیر ابراهیمی ، محسن قاضی مرادی ، اسدالله یکتا و احمدرضا اسعدی

خلاصه داستان: پرسش مهم درباره قسمت دوم نهنگ عنبر این است: در گذشته رابطه ارژنگ و رویا چه داستا‌ن‌هایی باقی مانده است که روایت نشده‌اند؟ اگر بخواهیم به شکل دقیق‌تر این پرسش را مطرح کنیم، باید بپرسیم : چه بخش‌هایی از گذشته رابطه رویا و ارژنگ باقی مانده است که ارزش روایت سینمایی دارند؟ این فیلم در مقطع زمانی «نهنگ عنبر» می گذرد و برشی دیگر از زندگی شخصیت‌های اصلی قصه یعنی همان ارژنگ و رویا با بازی رضا عطاران و مهناز افشار در همان دوران است.

تاریخ اکران نهنگ عنبر ۲ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ بوده است و فروش این فیلم از مرز ۲۱ ملیار تومان نیز گذشت. نهنگ عنبر۲ با ادامه اکران درسالن های محدود رکورد مخاطبان «اخراجی های ۳» را شکست و با دو میلیون و ششصد و ده هزار تماشاگر پر مخاطب ترین فیلم دهه نود سینمای ایران شد.

زمان پخش این فیلم در شبکه نمایش خانگی ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۶ می باشد. اکنون می توانید این فیلم را به صورت قانونی خرید و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

خرید و دانلود با کیفیت ۴۸۰  (قیمت ۱۵۰۰ تومان)

خرید و دانلود با کیفیت ۷۲۰  (قیمت ۱۸۰۰ تومان)

خرید و دانلود با کیفیت ۱۰۸۰ (قیمت ۲۰۰۰ تومان)

خرید دانلود با کیفیت HQ 1080 (قیمت ۲۵۰۰ تومان)

خرید و دانلود با همه کیفیت ها (قیمت ۳۰۰۰ تومان)

نظر بدهید

لطفا نظر خود را بنویسید:
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید